סדר בחיים

רונה היא קונפטי של אנרגיות חיוביות. תמיד זמינה ותמיד קשובה. אפילו שהאימון נערך אונליין בין שתי מדינות שונות- הרגשתי שהיא ממש הולכת איתי יד ביד. מייעצת ותומכת. הרווחתי המון מהאימון והליווי של רונה ושמחה מאוד שהיכרתי אותה.

ענת

 רונה היא מכוונת ומלווה בתחום האישי והעסקי, בחורה מדהימה, עם אנרגיות מטריפות, פרספקטיבה רחבה, אמביציה ואהבת אדם ואם אתם מבינים בהשקעות כמוני 😉
תשקיעו בעצמכם, זה שווה וזה השקעה עם תשואה והחזר אדיר.

אמה

גיליתי שהיא המאמנת הכי מקצועית רגישה,מכילה, כזאת שיודעת בדיוק מה שאני צריכה (לפעמים גם יותר ממני) . רונה ליוותה אותי בפאן מקצועי ואישי יחדיו ואני בטוחה שדרכנו יפגשו שוב בעתיד. תודה רבה רונהלה על התקופה. מרגישה שזכיתי להכיר אישות נעלה 

אתי

מה אפשר להגיד על רונה ?! כל מילה שאנסה לכתוב לא תצליח לתאר מה שאתם צריכים לחוש במציאות ומבטיחה לכם שתתאהבו בה.  רונה היא אישה מדהימה עם שליחות בעולם.הנתינה וההכוונה שלה באים מהמקום הכי אמיתי וטהור שיש וזה מה שעושה אותה מיוחדת בנוף.

אילנית

תמונות לבלוג REJOY (5)_edited.jpg

ניהול זמן וסדר יום

קצת רקע מקצועי והרבה סדר

במשך 9 שנים היה לי עסק לסידור וארגון בתים.. הייתי ממש מהחלוצות בתחום הזה בארץ, עוד לפני שמרי קונדו נהייתה סלב :-). הסדר הוא בדי אן איי שלי וחלק בלתי נפרד מהאימונים האישיים כי כשהראש נקי ומסודר קל יותר לפעול ולהגיע להישגים. כילדה עם לקויות למידה וכמישהי עם הפרעות קשב סדר בשבילי תמיד הרגיש כמו תרופה ולאורך השנים פיתחתי המון שיטות וטכניקות לארגון הזמן והחיים שמטרתם להפחית את הלחץ והסטרס ולאפשר שגרה נוחה ומאוזנת.

על התהליך 

חשוב לי להבין אותך לעומק כדי להתאים את הכלים המדויקים- הפרקטיים והרגשיים שיאפשרו לך  להשיג את המטרות השונות שלך. בדיוק כמו בדיאטה- אנחנו יודעים מה מותר או אסור לנו לאכול אבל החסם האמיתי הוא רגשי. ברגע שמפענחים את השורש, קל יותר להטמיע הרגלים נכונים ולחולל שינוי שנוח לתחזק ולשמור עליו. האימון איתי הוא מקיף ונוגע בהרבה רובדים ולכן מצליח לחולל שינוי בכל תחום בחיים.

אני הולכת איתך יד ביד וצעד צעד בהתאמה אישית לאורך החיים ולצרכים השונים שלך. 

נפגשים אחת לשבוע לפגישה של שעה שמתקיימת או אצלי או דרך הזום. לאחר כל מפגש את/ה מקבל/ת ממני משימה או משימות לביצוע ואני מלווה אותך בין לבין גם  בווטסאפ לעדכונים ולדיווחים.. כך שההתקדמות, העשייה והדינמיקה בנינו ממשיכה כל הזמן.

  • סדר אמיתי נוצר כשמפסיקים "לטאטא מתחת לשטיח". כשמסכימים לגעת בדברים בכנות אמיתית מגיעים להישגים מפוארים!

  • מעבר לצד הרגשי אנחנו נפעל כל הזמן גם במישור המעשי .. כשהמטרה היא להתאים לך את הדרכים הנכונות שיאפשרו לך לחיות חיים מסודרים ומאוזנים.

  • אלמד אותך איך לשלב ביתר קלות את המטלות השונות ביומיום שלך כדי להגיע להספק ואת השיטות שיעזרו לך להתמודד עם הסחות הדעת והדחיינות

ניהול זמן וסדר יום